Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

27. 6. 2004 – Varnsdorf, únik oleje podruhé

Havárie

Jak jsem již uváděl minule, přejezd na ulici čs. letců se opravdu vydařil. Hned druhý den se na místě sjeli zástupci čD, aby kupodivu téměř okamžitě sjednali nápravu.

Byla vypnuta bílá světla (rychlost max. 30 km/h), doplněny dopravní značky nerovnost vozovky doplněné maximální rychlostí 15 km/h s tím, že do konce týdne provede dodavatel rekonstrukce nějaké nápravné kroky (prodloužení nájezdů apod.). Než se tak stalo došlo k poškození dalších minimálně 3 vozidel, z nichž nejhůře dopadla tato škodovka, která si o hranu kanálu zcela odrazila celý šroub diferenciálu i s kusy hliníkových žeber a částí. Doufejme, že kromě opětovného úklidu oleje to bude poslední poškozené vozidlo na tomto přejezdu!


30.06.2004, 07:10 | Ducháčková Jana