Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

27. 6. 2004 – Varnsdorf, únik oleje

Havárie

Na nově upraveném železničním přejezdu na ulici čsl. letců došlo k první vážné nehodě.

Celá situace byla způsobena tím, že při opravě přejezdu došlo v souladu s technickou normou čD ke zvýšení kolejí a tím vytvoření jakéhosi „skokanského“ můstku. Po jeho přejetí při rychlosti cca 40 km/h pak došlo k nárazu motorové části na vyvýšenou část odvodňovací litinové mříže. Po mnoha menších kolizích na tuto past najel řidič místní taxislužby, který si prorazil hliníkovou vanu motoru a způsobil tak ropnou havárii na cca 200 metrech komunikace. Při našem stavu práva byl samozřejmě označen za viníka nehody!


28.06.2004, 23:15 | Ducháčková Jana