Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

11. 8. 2008 – Dopravní nehoda na náměstí VDF

Nehody

Oznamovací SMS: 11.08. 16:10:35 DOPRAVNI NEHODA, UKLID VOZOVKY, I.st. Decin, Varnsdorf, Nam. E. Benese, UKLID PO DN, namesti.

Během výcviku jednotky HZS jsme byli operačním střediskem vysláni na úklid po dopravní nehody na náměstí. Šlo o drobnou nehodu dvou osobních vozidel řízených dvěma mladými ženami. Příčina nehody – nedání přednosti v jízdě. Jednotka provedla po dohodě s dopravní policií odstranění obou vozidel na odstavnou plochu před městský úřad, poté místo nehody zametla a drobný unik chladící směsi zasypala sorbentem. Po dokončení úklidu se jednotka vrátila zpět na základnu.

[googleMap]map[/googleMap]


13.08.2008, 08:00 | Sucharda Jiří