Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

7. 8. 2008 – Sršni, Velveta

Hmyz

Během celozávodní dovolené Velvety a.s., jsme byli požádání její ostrahou objektu o likvidaci sršního hnízda ve stromě.

Na místo jsme po dohodě vyjížděli během pravidelného čtvrtečního cvičení. Hnízdo se nacházelo v bezprostřední blízkosti vrátnice, tedy v místech kudy musí všichni zaměstnanci projít do hal. Nejdříve jsme vyzkoušeli nový elektrický vysavač Viking, poté vzhledem k umístění hnízda jsme použili sirné knoty. Po jejich reakci došlo k drobného zahoření nanošeného materiálu v hnízdě, proto jsme celou dutinu vypláchli proudem vody z vysokotlaku. Na závěr jsme dutinu vystříkali sprejem.

[googleMap]map[/googleMap]


12.08.2008, 15:24 | Sucharda Jiří