22. 6. 2004 – Varnsdorf, dopravní nehoda

23.06.2004, 22:35 Nehody

Dnes Vám přinášíme nehodu, o které se nám píše poněkud obtížně, neboť postihla naše kolegy z IZS, jedoucí k zásahu.


Těsně před sedmnáctou hodinu přišlo na policii hlášení, že v městské nemocnici došlo k napadení lékaře a sestry zfetovaným pacientem ozbrojeným velkým nožem. Na místo vyjížděly celkem tři dvoučlenné hlídky – Městská policie Varnsdorf, obvodní oddělení PčR Varnsdorf a hlídková služba PčR Varnsdorf. Právě dvě poslední vozidla se v době vyhlášení nacházela na opačné straně města, a tak se všechna tři vozidla za použití výstražného zařízení přemísťovala do nemocnice. V té době pršelo, a tak když se ve stejný okamžik vozidla PčR setkala na křižovatce, nehodě se již nedalo zabránit. Vozidla se střetla předními částmi a zůstala stát na křižovatce. Tři policisté byli při nehodě zraněni.