Obnovený městský rozhlas

21.06.2004, 09:10 Město

Jak jste si již asi všimli, na jaře letošního roku byla ve Varnsdorfu provedena rekonstrukce první části bezdrátového městského rozhlasu.

Nejedná se však pouze o obnovu městského rozhlasu, jak jej známe z minula, ale o Varovný a informační systém obyvatelstva spadající do systému Civilní ochrany. Jeho význam je tedy nejen v možnosti informovat občany města o novinkách a událostech v našem městě, ale je zde také možnost ovládat tento rozhlas z operačního střediska hasičů z Děčína, Ústí nad Labem a Prahy, od městské policie apod. Dá se tedy čekat, že z něj začnete slýchat svolávání dobrovolných hasičů k výjezdu.
Máte-li k rozhlasu jakékoliv připomínky, volejte na číslo 602 104 570, nebo na toto číslo zašlete SMS zprávu s kontaktem na Vás, nebo využijte e-mailové adresy jiri.sucharda@varnsdorf.cz