Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Obnovený městský rozhlas

Město

Jak jste si již asi všimli, na jaře letošního roku byla ve Varnsdorfu provedena rekonstrukce první části bezdrátového městského rozhlasu.

Nejedná se však pouze o obnovu městského rozhlasu, jak jej známe z minula, ale o Varovný a informační systém obyvatelstva spadající do systému Civilní ochrany. Jeho význam je tedy nejen v možnosti informovat občany města o novinkách a událostech v našem městě, ale je zde také možnost ovládat tento rozhlas z operačního střediska hasičů z Děčína, Ústí nad Labem a Prahy, od městské policie apod. Dá se tedy čekat, že z něj začnete slýchat svolávání dobrovolných hasičů k výjezdu.
Máte-li k rozhlasu jakékoliv připomínky, volejte na číslo 602 104 570, nebo na toto číslo zašlete SMS zprávu s kontaktem na Vás, nebo využijte e-mailové adresy jiri.sucharda@varnsdorf.cz


21.06.2004, 09:10 | Ducháčková Jana