Autotec 2004 Brno

19.06.2004, 22:00 Novinky

V úterý 8.6.2004 jsme si kromě vojenské techniky prohlédli i veletrh Autotec 2004 na brněnském výstavišti.

A bylo se opravdu na co dívat. U našeho vchodu všechny ohromila futuristická studie aerodynamického tahače s návěsem od Luigiho Collani. Na otevřených plochách i uvnitř pavilonů čekalo na návštevníky skutečné lahůdky. Občas jsem měl trošku pocit, že Autotec letos tak trochu Pyros předstihl. Mezi dalšími exponáty bych rád zmínil nádherně vybarvený automobilový žebřík AZ 30 Magirus na podvozku Iveco, sanitní skríňové vozidlo Mercedes (na první fotce zvýrazněné reflexní prvky) a také vozidlo SDH Horní Maršov doplněné o stejně působivý přívěs. Na závěr Vám předkládám několik veteránů s bezpečnostní akcí proti telefonování bez handsfree sady za jízdy.