Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

5. 6. 2004 – Litoměřice, průvod

Výstavy

Nejkrásnější věc na celých slavnostech, když se vydaří, je přehlídka nablýskaných veteránů a starých stříkaček. Ta letošní se opravdu vydařila!

Po dekorování praporů a odchodu praporečníků předvedli ukázkové hasičské cvičení SDH Velvary, po nich následovala slavnostní přehlídka před tribunou. Tady musím upozornit, že v tuto chvíli došlo ke zúročení půlroční práce našeho velitele a dále ranní práce členů naší jednotku, neboť seřazení a vypravení techniky do průvodu byl náš úkol a soudě podle ohlasů se docela podařil. Před slavnostní tribunou probíhalo slavnostní defilé a v něm jako první letos projížděly historické hasičské automobily, (kvůli problémům s chlazením při pomalé jízdě) po nich následovaly koněspřežné zápřahy a ruční tlačné a tažné stříkačky.


12.06.2004, 18:35 | Ducháčková Jana