Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

5. 6. 2004 – Litoměřice, slavnostní zahájení

Výstavy

Ve tředím díle našeho fotoseriálu najdete zahájení přehlídky na náměstí.

Na těchto záběrech najdete slavnostní nástup praporečníků a centrálního praporu, slavnostní projevy místopředsedkyně Sdružení pro obnovu a udržování hasičských historických tradic Aleny Borlové, ministra vnitra Mgr. Stanislava Grosse a starosty SH čMS Ing. Karla Richtera, dekorování centrálního praporu několika stuhami a na závěr dekorování ostatních praporů bílou stuhou starosty SH čMS u příležitosti 140. výročí založení prvního českého dobrovolného hasičského sboru ve Velvarech.


11.06.2004, 19:20 | Ducháčková Jana