Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

5. 6. 2004 – Litoměřice, nástup

Výstavy

Díl druhý obsahuje informace a fotografie z druhého dne slavností v Litoměřicích z ranního nástupu a příjezdu na náměstí.

Hned ráno přišla naše chvíle, neboť náš sbor měl na starost slavnostní nástup historické techniky. Proto jsme také hned ráno auta seřadili a dojeli s nimi na náměstí.Tam jsme je rozmístili do dvouřadu kolem náměstí a za ně také ve dvouřadu seřadili koněspřežné povozy a stříkačky. Po dekoraci praporů a ukázce cvičení SDH Velvary jsme uvedli kolonu do pohybu a poté pomohli ještě s organizací družstev s prapory. Poté jsme se opět přemístili na výstaviště. Pokračování zítra…


10.06.2004, 20:10 | Ducháčková Jana