Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

4. 6. 2004 – Litoměřice, první den hasičských slavností

Výstavy

Přinášíme Vám první díl reportáže z litoměřických Hasičských slavností 2004, které se staly vyvrcholením letošních oslav 140. výročí založení prvního českého hasičského sboru. Sbor založil v roce 1864 ve Velvarech po téměř ročním snažení Karel Krohn.

Během pátečního dne, který byl určen dopoledne zejména pro školy a odpoledne pro ostatní návštěvníky, bylo možné vidět spoustu vystavené techniky, také spoustu praktických ukázek ruční parní a motorové historické hasičské techniky, ale také techniky zcela moderní. Navečer bylo shromáždění velitelů jednotek na sobotní nástup a pak také praktické poučení na náměstí v Litoměřicích.


09.06.2004, 23:35 | Ducháčková Jana