O nejlepší internetové stránky SDH

SpeciálWeb

Dne 3. března 2004 vyhlásilo Sdružení pro obnovu a zachování historických hasičských tradic ve spolupráci s Ministerstvem vnitra (odbor tisku a public relations) zajímavou soutěž.

Po celý březen vybírali 30 hasičských internetových stránek, které postupují do užšího výběru, ze kterého v květnu vybere porota ten nejlepší hasičský web v české Republice.
Každý, kdo se nějakým způsobem někdy podílel na hasičských stránkách, netrpělivě čekal na duben, až tato nominace bude známa.
Mám tu čest Vám oznámit, že se právě na jedny z nominovaných stránek díváte . Nominace si nesmírně vážíme a věříme, že nás podpoříte i jako čtenáři a uživatelé http://hasici.varnsdorf.cz svými připomínkami k tomuto webu. Jste-li pravidelní diváci, vnímáte, jak se náš web neustále vytváří.

Více informací o soutěži se dozvíte na www.hasicsketradice.cz.

13.04.2004, 18:02 | Ducháčková Jana