Úpravy Tatry 813 CAS 32 speciál

Technika

Během jarních měsíců se naši členové opět pustili do úprav stávající techniky. Jako první se rozhodli pro úpravu našeho „mazlíka“ Tatry 813…

Již v minulém roce jí Milan vyrobil zadní spouštěcí stupeň, nedávno jsme Vám ukazovali montáž elektrického navijáku a nástřik přední části kabiny a kol. Teï přišel na řadu také interiér – konkrétně ubrání dvou sedaček a výroba držáků na čtyři dýchací přístroje Saturn S 7 a čtyři záložní lahve. Dalším doplňkem je i montáž 2 ks amerických baterek Streamlight s trvalým dobíjení. Jako pověstná třešnička na dortu přední části kabiny je montáž krásných, červených gumiček do stěračů, což jsem ještě neviděl :-). Jen tak dál, ale chtělo by to větší angažovanost více členů!

07.05.2005, 08:00 | Sucharda Jiří