Instalace mříží na okna šatny a dílny

Zbrojnice

Z bezpečnostních důvodů a po hořkých zkušenostech některých hasičských zbrojnic jsme i my přistoupili k preventivnímu zabezpečení některých prostor..

Jednalo se především o prostor šatny a místnosti na sušení oděvů a dále o strojní dílnu. K zabezpečení jsme přistoupili také proto, že se díky nově otevřenému kinu v zadním traktu našeho areálu značně zvýšil pohyb osob a máme svoje věci rádi. Mříže nám vyrábí za rozumnou cenu soukromý řemeslník z Mikulášovic (na snímku v modrých montérkách) a myslím, že i vhodně a esteticky doplňují vzhled budovy. Na ostatních prostorách (kanceláře a sklady v přízemí již byly mříže od stejného výrobce nainstalovány v roce 2002, při částečné rekonstrukci prostor.

03.05.2005, 13:00 | Sucharda Jiří