Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Odprodej nepotřebného zařízení – PRODÁNO!

Inzerát

JSDH Varnsdorf nabízí k odprodeji nepotřebné vojenské elektrocentrály… PRODÁNO!

PRODÁNO!   Jednotka Sboru dobrovolných hasičů města Varnsdorfu nabízí k odprodeji za smluvní cenu 2 kusy starších vojenských elektrocentrál o výkonu 7,5 kW. Jedná se o nestabilizované resp. částečně stabilizované centrály vhodné pro svícení, točivé stroje apod. poháněné dvouválcovým dvoutaktním motorem. V případě použití u spotřební elektroniky, výpočetní techniky apod. je vhodné doplnění o stabilizaci jinak může dojít k poškození zařízení! Jedna elektrocentrála je kompletní i s nákladním podvozkem (tažné oko), druhá je samotná. Obě elektrocentrály jsou již cca 3 roky nepoužívané, ale v dobrém stavu – funkční – nutná revize! Více informací Vám poskytne velitel JSDH pan Sucharda na telefonním čísle 602 104 570 nebo na emailu hasici@varnsdorf.cz   PRODÁNO!


29.03.2005, 08:00 | Sucharda Jiří