Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Prodáme AVII 31.1K DA-12

Inzerát

Rozhodli jsme se, že si dáme do pořádku Avii. Někde se objevila koroze, lak byl ošuntělý, tak jsme nakoupili materiál, zbláznili kluky a dali se do toho. Než se vrátí Tatra, musí to být hotové.

Začali jsme, poctivě makáme a během té doby se stalo to, že jsme zjistili, že Avia se bude prodávat. Děláme to dobře a poctivě… pro někoho jiného :-) Protože máme alespoň tu možnost, prodat si ji sami, tak pokud se sem dívá nějaký potenciální zájemce, klidně se ozvěte, je volná. Rok výroby 1989, do provozu 1990, 5 rychlostí, řazení na podlaze, najeto 46000 km, spolehlivá. A teï už bude i po GO karoserie a částečně motoru a s novým lakem.

Podívat na postup oprav

Kontaktovat webmastera


21.07.2004, 22:05 | Ducháčková Jana