Archiv tématu ‘Web’

Zemřel hasič Jindřich Hocke

Web

Jak už to bývá, někdy to přijde dříve, někdy později.

zobrazit podrobnosti | 15.04.2013, 13:33 | Sucharda Jiří | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zemřel hasič Jindřich Hocke

Doplnění fotografií do Techniky

Web

Již více jak měsíc to vypadá ve Varnsdorfu z pohledu tragédií, požárů a nehod, u kterých by zasahovali dobrovolní hasiči, vesměs bídně, abychom ale nezaháleli, doplnili jsme fotografie do Techniky.

Mrkněte na naši vymazlenou „stoosmačtyřicítku„, jednu z posledních sloužících „osmsettřináctek“ nebo na nejnovější přírůstek, lidově zvaný „Terrno„.

zobrazit podrobnosti | 11.02.2011, 23:38 | Administrátor | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Doplnění fotografií do Techniky

PF 2010 – přejeme čtenářům

pf2010_hasici_m

zobrazit podrobnosti | 05.01.2010, 09:27 | Sucharda Jiří | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PF 2010 – přejeme čtenářům

Chcete hasičský dozor na ples? Žádný problém!

Web

Blíží se opět sezóna maturitních i jiných plesů, na každém plese také musí být požární hlídka. Chcete objednat požární hlídku? Není problém, využijte náš formulář na adrese http://hasici.varnsdorf.cz/ples :-)

zobrazit podrobnosti | 18.11.2009, 11:02 | Šafus Michal | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chcete hasičský dozor na ples? Žádný problém!

O ženách hasičů

Web

Na letní dobu jsem sice vybral článek určený spíše pro okurkovou sezónu, ale přesto velmi nadčasový, který je jakoby vystřižen z dnešní doby. I když mnoho ohledů se zdá býti již zastaralých, myslím, že v dnešní době nejisté práce, vysoké nezaměstnanosti a těžkého života drobného živnostníka platí zcela stejně jak je popsal František Horych v následujícím článku. Potřeba připomenout si úctu k našim partnerkám je tady stále a tak Vám přeji hezké prázdninové čtení.

zobrazit podrobnosti | 09.07.2008, 19:40 | Sucharda Jiří | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O ženách hasičů

Web

Právě probíhá aktualizace stránek. Omluvte proto prosím případné nedostatky.

Doplnění: Základ stránek by měl být 100% funkční. Teď už zbývá jen doplňovat neustále aktuální informace :)

zobrazit podrobnosti | 03.05.2008, 01:01 | Šafus Michal | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Upozornění

Odešel jeden z dlouholetých hasičů

Web

Od 16. května byl pohřešován jeden z našich dlouholetých kolegů, bývalý profesionální hasič Jiří Volf.

zobrazit podrobnosti | 20.06.2007, 00:10 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Hasici.varnsdorf.cz mají svého nástupce

Web

Na Hasičských slavnostech v Litoměřicích se vyhlašoval 2. ročník soutěže O nejlepší internetové stránky sboru dobrovolných hasičů. Tento titul se nyní přesunul na druhý konec české republiky.

zobrazit podrobnosti | 19.06.2007, 21:32 | Ducháčková Jana | komentáře 2

Omluva

Web

Omlouváme se všem pravidelným čtenářům našeho webu za dlouhodobý výpadek, který nastal po stěhování serveru. Bohužel došlo k problému s databází, který se podařilo odstranit až teï.

zobrazit podrobnosti | 08.06.2007, 13:36 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Výpadek serveru

Web

Omlouváme se našim čtenářům za zhruba třídenní výpadek serveru, ke kterému došlo na našem webhostingu, při kterém naštěstí nedošlo k žádné ztrátě dat, jen „neviditelnosti“ našich stránek. Díky tomuto výpadku se také předčasně zveřejnil částečně připravený článek o Rampušačce. O článek samozřejmě nepřijdete, naopak se můžete těšit na aktuální článek o požáru třídící linky separovaných odpadů v našem městě.

Jiří Sucharda, velitel JSDH

zobrazit podrobnosti | 18.05.2006, 08:13 | Sucharda Jiří | Komentářů: 1