Archiv tématu ‘Ankety’

Anketa: Chystáte se na hasičské slavnosti do Litoměřic?

Ankety

Už se to blíží a za nedlouho začnou opět hasičské slavnosti, které se konají jednou za tři roky. I letos se bude rozhodně na co těšit. Přijedete se také podívat? Hlasujte v anketě!

zobrazit podrobnosti | 08.06.2007, 13:41 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Máte novoroční předsevzetí?

Ankety

V nové anketě se Vás ptáme: „Jaká novoroční předsevzetí si dal Váš sbor?“ Odpovídejte i za jednotlivce, jaký přínos by jste si přáli přinést Vašemu sboru v novém roce. Děkujeme za Vaše hlasy.

zobrazit podrobnosti | 06.01.2005, 23:34 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Žlutá stuha

Ankety

V Televizních novinách jste se možná doslechli o akci Žlutá stuha, které se týká i naše nová anketa. Pokud Vám toto téma nic neříká, čtěte dále.

zobrazit podrobnosti | 04.12.2004, 22:12 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Budete sledovat seriál „Znáte…?“

Ankety

Od 1. 11. 2004 vychází na serveru http://hasici.varnsdorf.cz nový seriál s názvem „Znáte…?“, který bude odpovídat na dotazy občanů namířené k hasičům z oblasti prevence a všeobecných znalostí o hasičích. Budete tento seriál sledovat pravidelně? Hlasujte v anketě na listopad.

zobrazit podrobnosti | 02.11.2004, 21:09 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

8. 9. 2004 – Waltersdorf/Luž, cvičení

AnketyCvičení

Tentokrát jsme byli pozváni na společné česko-německé cvičení, které mělo vyzkoušet přeshraniční spolupráci při likvidaci lesního požáru.

zobrazit podrobnosti | 10.10.2004, 12:10 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Proč navštěvujete tyto stránky?

Ankety

Jak titulek napovídá, v aktuální anketě zjišťujeme, jaký okruh lidí navštěvuje naše stránky nejčastěji. Budeme rádi, když budete hlasovat pro nejužší okruh do kterého patříte.

zobrazit podrobnosti | 04.09.2004, 22:22 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Hasiči jako deratizéři

Ankety

Jsme velice rádi, že náš server navštěvuje stále více zájemců o aktuální zprávy ze svého okolí. Doufáme, že také přibydou aktivní autoři všeobecných aktualit.

zobrazit podrobnosti | 10.08.2004, 22:25 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Jste častým návštěvníkem?

Ankety

Na hasičských slavnostech v Litoměřicích se nás sešlo opravdu mnoho. Je velmi dobře, že snaha organizátorů nevyšla na zmar a většině z těch, co se jich zúčastnili, se velmi líbili.
A nyní se Vás ptáme: „Jak často navštěvujete tyto stránky?“

zobrazit podrobnosti | 10.07.2004, 23:54 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Jak se Vám líbily hasičské slavnosti?

Ankety

Některé z nás nepřešla euforie z hasičských slavností dodnes, jiné téměř okamžitě a někteří se na ně ani nedostali. článků, kde Vám budeme zprostředkovávat dění během těchto tří dnů, bude hned několik. Nyní nám ale sdělte dojmy Vy v naší nové anketě.

zobrazit podrobnosti | 08.06.2004, 13:24 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0

Evropský záchranný sbor?

Ankety

Máme tu pro Vás opět novou anketní otázku, která zní: „Před nedávnem premiér Špidla navrhl svým kolegům vytvoření Evropského záchranného sboru. Jaký je to návrh?“. S fyzickými prověrkami DH by jste to v necelých 50-ti procentech nepřeháněli. Co říkáte na toho téma?

zobrazit podrobnosti | 27.04.2004, 22:55 | Ducháčková Jana | Komentářů: 0